O firmie

Horeca Asian Food (HAF) jest firmą wspierającą Restouracje Sushi w prowadzeniu biznesu.  Główną siłą naszej firmy są dobre jakościowo produkty w rozsądnych cenach i elastyczność dostaw do naszych Klientow. Nasz asortyment to wiele gatunków ryżu, pełna gama składników do sushi, sosy, przyprawy, urządzenia kuchenne i wiele innych. Sprowadzamy najlepsze produkty od wielu dostawców, by stworzyć odpowiedni asortyment niezbędny do funkcjonowania Twojej restouracji.

 

HoReCa
Asian Food
HAF

HORECA ASIAN FOOD nowoczesna firma w nowoczesnym wydaniu.

HAF tworzą ludzie dla ludzi. Firmę stworzyliśmy z myslą, by nasi pracownicy (Handlowcy, Dostawcy, Magazynierzy), w jak najlepszy sposób dostosowali warunki wspólpracy do potrzeb Twojego Biznesu. Byli prawdziwym wsparciem w prowadzeniu Twojej Restouracji i potrafili Ci pomóc.   Nasi handlowcy dostarczą Ci niezbędne informację o naszych produktach. Wesprą Ci w przygotowaniu zamówienia oraz zrobią wszystko by dostarczany towar był dobrej jakości, a dostawa w odpowiadających ci terminach. Nasze działy zakupów, logistyki oraz handlowy współpracją na tyle blisko by handlowiec mógł zapewnić Ci odpowiednią jakość obsługi. Kupujemy tylko i wyłącznie sprawdzone produkty. Ze względu na to, że kupujemy je w hurtowych ilościach jesteśmy w stanie zapewnić naszym Klientom atrakcyjne ceny przy zapewnieniu odpowiendniej jakości.

Dostawy w naszym wydaniu.

Na terenie Warszawy i okolic dostawczamy towar własnym transportem. Oznacza to, że nasi kierowcy dostarczą towar o umówionej porze bezpośrednio do Twojej Restouracji lub firmy Cateringowej. Zapewniamy realizację zamówień z dnia na dzień oraz możliwość dostarczeniac ich pod wskazany adres. Nasi kierowcy zawsze mają kilka dodatkowych produktów, które możesz kupić ad hoc w trakcie realizacji dostawy.

W njabliższym czasie podobną jakość dostaw będziemy w stanie zagwarantować na terenie Wrocławia i okolic.

W przypadku odleglejszych lokalizacji poza terenem Warszawy i okolic towar dostarczamy za pomocą najlepszych firm kurierskich w Polsce.

Informujemy jednocześnie, że ekspansja firmy pozwoli nam realizować własne dostawy w coraz większej ilości lokalizacji. W ciągu najbliższych 3 miesięcy uruchomimy nasze dostawy bezpośrednie we Wrocławiu.

 

 

Sklep B2B

W ciągu najbliższych dni uruchomimy nasz sklep internetowy z możliwością zamawiania towarów przez internet. Sklep będzie przygotowany do pracy z komputerem, tabletem jak i za pomocą telefonu komórkowego.

 

 

PRZEJDŹ DO SKLEPU